גירושין בהיריון

זוגות רבים מוצאים את עצמם בתהליכי גירושין מסיבות כאלה ואחרות. במקרים מסוימים, בני הזוג נמצאים במצב של היריון – מה שעשוי להביא לתהליכי גירושין מעט יותר מורכבים ומסובכים. ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי בנושא, שיוכל לסייע לכם להבין את המצב שלכם יותר טוב.

גירושין במהלך היריון

כיום לא נדיר לשמוע את המילה גירושין. בעוד בעבר, היה נהוג להתייחס בזלזול ובדחייה להצעות גירושין כאלה ואחרות, כיום יש הבנה חברתית והסמכה חברתית רחבה יותר, שאם בני הזוג אינם מצליחים לנהל את מערכת היחסים שהם מייחלים לה – לגיטימי, טבעי ואף נכון לחתור להליכי גירושין. הליכי גירושין מצריכים מבני הזוג להגיע להסכמות ולהבנות במגוון רחב של נושאים: חלוקת הרכוש המשותף, חלק כספים משותפים ועוד. בהנחה ויש אי הסכמה בנושא כזה או אחר, עשויים למצוא את עצמם בני הזוג תחת כותלי בית המשפט, ולהמתין להחלטתו של השופט.

בכל מקרה כזה או אחר, אתם זקוקים לעורך דין. מטרתו של עורך הדין שלכם, היא לייצג אתכם אל מול הצד השני, ולדאוג לכך שהאינטרסים שלכם ימומשו בצורה הטובה והמלאה ביותר. במקרה שבת הזוג נמצאת בהיריון – תהליכי הגירושין עשויים להיות מעט יותר מורכבים, ולהצריך מכם מעט יותר סבלנות וזמן. מעבר לשני האלמנטים החשובים האלה – סבלנות וזמן, חשוב מאוד להיעזר בעורך דין בקיא בתחום זה.

היריון

כיצד למצוא עורך דין טוב?

פעולות חיפוש פשוטות כמו עורך דין גירושין גבעתיים או עורך דין לענייני משפחה, לא בהכרח יניבו לכם את התוצאות שלהם אתם מצפים. כפי שציינו קודם לכן, כאשר בת הזוג נמצאת בהיריון, ישנם כמה מרכיבים נוספים שבהם הליכי הגירושין צריכים לדון – כאשר בראש ובראשונה נמצא נושא הילד. כיצד בני הזוג יתחלקו בחלוקת הזמנים, האם בני הזוג צריכים לדאוג אחד לשני בעניין המזונות, האם הרכוש עתיד להתחלק בצורה שונה בגלל הילד הקרב ובא, ועוד. זו אחת הסיבות המרכזיות לכך, שאתם זקוקים לבחור עורך דין איכותי וטוב, כזה שיוכל לדאוג לאינטרס שלכם, על אף הסיטואציה המורכבת.

בחירת עורך דין טוב, בעיקר בענייני גירושין ומשפחה, נשענת על שני פרמטרים חשובים: ניסיון וחוות דעת. לגבי הפרמטר הראשון – הניסיון, תוכלו לחפש באתרי אינטרנט של עורכי דין בנושא, ולחפש את אנשי המקצוע הוותיקים ועתירי הניסיון הטובים ביותר. לגבי הפרמטר השני – חוות הדעת, אנו ממליצים לכם לחפש באתרי אינטרנט בנושא, בפורומים ייעודיים ובפורטלים אינטרנטיים שונים, שם תוכלו לקבל חוות דעת והמלצות של אנשים אחרים, שנעזרו בשירותי עריכת דין במקרים דומים. הם יספרו לכם על סמך הניסיון והחוויות האישיות שלכם, וכך יהיה לכם יותר קל לבחור את עורך הדין המתאים ביותר עבורכם. חשוב מאוד לא להקל ראש בתהליך בחירת עורך הדין, שכן מדובר בנושא רגיש ביותר.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בית משפט
עורך דין
איך להתכונן למשפט שיכריע את חייך

סיטואציה של משפט יכולה להיות מאוד מלחיצה. העמידה מול אנשים בחליפות, שימוש במושגים משפטיים רבים, הבאתם של עדים וכל זאת על מנת לפתור סכסוך שיכול להכריע היבטים משמעותיים בחייך. לכן,

זוג יושב עם הגב אחד לשני
עורך דין
איך לעשות חלוקת רכוש לאחר גירושין

בניית חיים עם מישהו פירושו שיתוף אהבה, זיכרונות, ובנימה פחות סנטימנטלית, הרבה דברים. לכן כאשר מתקבלת ההחלטה להתגרש, תהליך הפרידה אינו פשוט כמו טריקת הדלת וירידה לשקיעה. במקום זאת, זה

לב שבור
עורך דין
איך כדאי להיערך משפטית לקראת גירושין?

בדרך לקראת גירושין לפני קבלת החלטה כבדה כמו גירושין, יש המון רגשות, מחשבות והתלבטויות. הרבה לפני שחושבים על האופציות המשפטיות, הרבה זוגות מנסים לפתור, לגשר ולגשת לטיפול זוגי. הרבה פעמים