הגנה משפטית מפני תביעת לשון הרע

.נתבעים בעקבות הוצאת דיבה? אתם זכאים לקבל הגנה משפטית.כיצד? להלן הפרטים

תביעות לשון הרע – זינוק במספר הגשת התביעות

בשנים האחרונות חל זינוק של עשרות אחוזים בהגשת תביעות לשון הרע, זאת בשל הפיכתן של הרשתות החברתיות לזירת התגוששות אשר היקף התפוצה הוא אדיר. למעשה, כיום בתי המשפט בישראל קורסים תחת עומס של תביעות לשון הרע במסגרת הליך של תביעת נזיקין, וזאת בשל העובדה כי בתי המשפט מעוניינים לאזן בין זכותו של אדם להביע את דעתו במסגרת חופש הביטוי,לבין זכותו של אדם לתבוע בעקבות פגיעה בשמו הטוב. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר באיזון עדין ולכן כל אדם אשר הוגשה נגדו תביעת לשון הרע זכאי לקבל הגנה משפטית מקיפה אשר באמצעותה ניתן יהיה להסיר את התביעה, לעיתים עוד לפני הגשת התביעה לבית המשפט.

על מה מבוססת הגנה משפטית מפני ציוד משפטי לשון הרע?

ע"פ שלומי וינברג, עורך דין לשון הרע אשר נחשב כיום לאחד מעורכי הדין המצליחים בישראל בתחום, חשוב שכל אדם יזכור כי ברגע שהוא מפרסם דבר מה כנגד אדם אחר בכל מדיה – בין אם מדובר ברשתות החברתיות,עיתונים, רדיו ואמצעי תקשורת המונים, הוא חשוף לתביעה. לכן, חשוב ראשית כל להיות עם אצבע על הדופק ולזכור כי בעצם הפרסום אתם חשופים לתביעה, אולם זכותכם במדינה דמוקרטית להביע את דעתכם ללא מורא או חשש. על כן, חשוב ליצור קשר באופן מיידי עם עורך דין אשר מתמחה בתחום וזאת על מנת שתוכלו לדעת באילו כלים משפטיים יהיה צורך להשתמש בכדי לספק לכם הגנה משפטית ראויה, כאשר הדגש בתביעות לשון הרע הוא כאמור על זכותו של אדם להביע את דעתו במסגרת חופש הביטוי.

נתבעתם? פנו עוד היום לעורך הדין שלומי וינברג לצורך קבלת הגנה משפטית

במידה ואתם כעת נתבעים בגין פרסום שלכם, זכרו כי זכותכם במדינה ליברלית ודמוקרטית הוא לקבל הגנה משפטית ראויה אשר מתבססת על עקרונות חופש הביטוי וזכותו של אדם להביע את דעתו. באמצעות עורך הדין וינברג ומשרדו תוכלו לקבל הגנה משפטית ראשונה במעלה אשר מתבססת על שנים של הצלחה במקרים דומים, כל זאת תוך שימת דגש על כל תיק באופן פרטני אשר מטופל ואף נסגר עוד לפני שהגיע לפתחי כותלי בית המשפט.כיום ישנם אמצעים משפטיים וכן יכולות ניהול משא ומתן אשר במסגרתם ניתן לדחות על הסף את התביעה או לחילופין להגיע לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט. היכנסו לאתר הרשמי של משרד עו"ד שלומי וינברג בכתובת https://www.shlomiweinberg.co.il לצורך קבלת פרטים נוספים אודות הגנה משפטית לצורך תביעת לשון הרע וכן השאירו פרטים מלאים בכדי שנציג מטעם המשרד ישוב אליכם לתיאום פגישת ייעוץ לטובת הגנה משפטית בעבורכם במסגרת התביעה.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שטרות ומטבעות
תביעות
חישוב פיצויי פיטורין

פיטורים הם הליך לא נעים שעלול לעורר בקרב העובדים המפוטרים קשיים ומורכבויות רבות ביניהם פגיעה בתחושת הביטחון, ביכולת המיידית לכלכל את עצמם וקושי למצוא מקור פרנסה חדש. מסיבה זאת קיימים

מילוי טפסים לביטוח חיים - אילוסטרציה
תביעות
איך מגישים תביעת ביטוח חיים ב3 שלבים פשוטים

אנחנו רוכשים ביטוחים שונים בציפייה לקבל את מלוא תגמולי הביטוח במקרים קטסטרופליים כמו מחלה, נכות או מוות. במקרה של תביעת ביטוח חיים מדובר בהליך מורכב, הן נפשית והן בירוקרטית, הדורש