פגיעה גופנית מפריט נוף ציבורי – מה החוק אומר והאם העירייה צריכה לפצות

לפעמים אנשים סך הכול יוצאים מהבית להליכה ספורטיבית ונתקלים בפריט מסוים, נופלים ונפצעים. בפעמים אחרות, אנשים עלולים להיפצע מפריטי נוף ציבוריים במהלך עבודתם. בין אם כך או כך, הנה כמה דברים שכדאי לדעת בנושא זה של פציעה ברחוב, תביעת העירייה ומה שבין לבין. 

בעוד שלפעמים אנחנו יוצאים מהבית ומסיימים את היום כשגרה, בפעמים אחרות החיים פחות צפויים מזה. לא פעם, אנשים מוצאים עצמם בסיטואציות הכוללות גם פגיעות גופניות.

בין אם נפגעתם במהלך פעילות כזו או אחרת, חשוב לדעת שניתן לתבוע את העירייה ולקבל את השיפוי שיגיע לכם בחוק. פגיעה גופנית מצריכה, בין היתר, גם סיוע רפואי וגם סיוע משפטי.

וכמו שכולנו יודעים, השירותים האלו עולים לא מעט. גם אם נתקלתם במשהו כמו צמחיה מלאכותית באמצע הרחוב ונפצעתם, השורות הבאות הן בשבילכם. 

 

נפצעתם מפריט נוף ציבורי ברחוב? ניתן לתבוע את העירייה

מחפשים אחר עורך דין נזיקין? אולי עורך דין פגיעות גוף? רוצים לתבוע על רשלנות רפואית? בין אם כך או כך, אתם כנראה פועלים נכון. כשפלוני נתקל במשהו ברחוב ונפצע כתוצאה מכך, הוא בעצם יצטרך בשלב הבא כל מיני טיפולים רפואיים. בין אם יש צורך בטיפול מסוג כזה או אחר, אין מה לעשות, הטיפולים האלו בדרך כלל יקרים. מה עוד, שלא כל הטיפולים הרפואיים כלולים בסל הבריאות. 

אם כך, ההמלצה הכי גורפת היא להתחיל לשמור כל מסמך רפואי שאתם מקבלים לידיכם, כל קבלה וכל חשבונית. יחד עם זאת, תשמרו את חוות הדעת הרפואיות שאתם מקבלים. את כל אלו אתם תצטרכו מתישהו להגיש לעורך הדין שלכם. 

 

אל מי אני פונה כאשר אני מעוניין לתבוע את העירייה?

במקרים אלו של פציעה ברחוב ע"י פריט נוף כמו צמחיה מלאכותית או ספסל ציבורי, יהיה כדאי לפנות אל עורך דין אשר מתמצא ובקיא בדינים מהסוגים האלו. בבואכם לאתר את עורך הדין שיסייע לכם, יהיה חשוב גם להקשיב לכל מה שיש לו להגיד בפגישת הייעוץ עמו. אם בסוף הפגישה אתם מחליטים שלא היה ביניכם קלי מקצועי, תרגישו חופשי להיפגש עם עורך דין נוסף. 

אמנם פגישה עם עוד עורך דין תעלה לכם בתשלום נוסף, אבל בטווח הארוך ייתכן שתודו לעצמכם על כך. בשורה התחתונה, כל עורך דין יספק לכם סיוע משפטי מסוג אחר, ככה שחשוב לדעת ולהכיר את כל האופציות המשפטיות שלכם מראש. 

 

האם עורך הדין יחתור לפשרה אל מול העירייה?

בעוד שחלק מעורכי הדין יחתרו לכיוון של פשרה אל מול העירייה, במקרים אחרים עורכי דין יעדיפו לעתור לבית המשפט ולדרוש שיפוי עבורכם בעקבות הפציעה.

בין אם הפציעה קלה או חמורה יותר, בכל מקרה אנחנו ממליצים לכם לקבל סיוע משפטי. בעזרתו של עורך דין מנוסה, אתם תוכלו לצלוח את התהליך הזה כמו שצרי וכנראה גם לקבל שיפוי הולם. 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פטיש מעץ - אילוסטרציה לתביעה
תביעות
איך מגישים תביעת סיעוד?

ביטוח סיעודי מעניק לרוב האנשים את הביטחון בידיעה, שכאשר יגיעו לגיל זקנה, או כאשר יזדקקו ביום מן הימים לעזרה סיעודית, יוכלו לחיות בכבוד ולקבל את מה שהם צריכים, בלי ליפול

שטרות ומטבעות
תביעות
חישוב פיצויי פיטורין

פיטורים הם הליך לא נעים שעלול לעורר בקרב העובדים המפוטרים קשיים ומורכבויות רבות ביניהם פגיעה בתחושת הביטחון, ביכולת המיידית לכלכל את עצמם וקושי למצוא מקור פרנסה חדש. מסיבה זאת קיימים

ספר חוקים
תביעות
הגנה משפטית מפני תביעת לשון הרע

.נתבעים בעקבות הוצאת דיבה? אתם זכאים לקבל הגנה משפטית.כיצד? להלן הפרטים תביעות לשון הרע – זינוק במספר הגשת התביעות בשנים האחרונות חל זינוק של עשרות אחוזים בהגשת תביעות לשון הרע,