תאונות דרכים של מפורסמים

אין ספק כי תאונות דרכים מהוות פגיעה הן בגוף והן בנפש, וכמובן כי גם ברכוש וברכב.

כל תאונה באשר היא, דורשת בראש ובראשונה טיפול מקצועי וליווי על ידי עורך דין מומחה בתחום.

בעיקר כאשר מדובר על תאונות דרכים של מפורסמים, אשר פעמים רבות עלולות להגיע לתקשורת ולמדיה במהירות.

תאונות דרכים עלולות לקרות על ידי מגוון רחב של נסיבות שונות, אך בכל מקרה חשוב במיוחד לדווח על התאונה במהירות האפשרית, ולהחליף פרטים במידה ובתאונה מעורב אדם נוסף. אמנם קיים הבדל בין תאונת דרכים אשר כוללת נפגעים ותאונת דרכים ללא נפגעים, אך חובת הדיווח קיימת כך או אחרת.

כאשר מדובר על תאונת דרכים של מפורסמים, יש לקבל ייעוץ משפטי כבר בתחילת הדרך, מהרגע הראשון, זאת בעקבות ההשלכות של אירוע מסוג זה. עורך דין מקצועי, אשר מתמחה בתחום, יוכל להבטיח ליווי וייעוץ צמודים לאורך כל הדרך, עד לקבלת הפיצוי המגיע לכם.

 

כיצד ניתן להגדיר תאונות דרכים של מפורסמים?

כאמור, תאונת דרכים מוגדרת כאירוע אשר קרה לאדם בעקבות שימוש ברכב (מנועי) למטרת תחבורה. הנפגע יכול להיות הנוסע ברכב, הנהג, וכמובן גם הולך רגל אשר נפגע מהרכב. אמנם מדובר בסוגייה והגדרה מורכבות, אך מקובל להגדיר תאונת דרכים בשלושה שלבים מרכזיים:

  1. הגדרה בסיסית: בשלב הראשוני ביותר, מחליט בית המשפט האם אכן מדובר באירוע אשר כולל את מרכיבי ההגדרה- שימוש, רכב מנועי, מטרת תחבורה, עקב, ועוד.
  2. הגדרה מרחיבה: במידה ומדובר במקרה בו לא מתקיימות כל ההגדרות הבסיסיות, בית המשפט בוחן האם האירוע כולל חזקות אחרות כמו התפוצצות, פגיעה בעקבות ניצול, התלקחות ועוד. במידה והאירוע אכן עונה על אחת מאפשרויות אלו, יוגדר כתאונת דרכים.
  3. שלילה של החזקת ממעטת: אירוע אשר הוביל לנזק שנגרם בעקבות מעשה איבה או מעשה מכוון כלשהו, לא יהיה מוגדר כתאונת דרכים.

 

מדוע חשוב לפנות לעורך דין מומחה בעת תאונות דרכים של מפורסמים

כאשר אתם פונים לעורך דין בהקדם האפשרי, סמוך ככל הניתן למועד תאונת הדרכים, אתם למעשה חוסכים עוגמת נפש רבה, טעויות אפשרויות במהלך התנהלות מולי גורמים שונים כגון ביטוח לאומי, חברות ביטוח ועוד. עורך דין אשר מתמחה בדיני תעבורה ותאונות דרכים יוכל להציע לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך, ולהגדיל באופן משמעותי את גודל הפיצוי.

עו"ד יערית אוליאל מתמחה זה שנים רבות בדיני תעבורה שונים כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, מהירות מופרזת, דוחות תנועה, משרד הרישוי, שימוש בטלפון הנייד, תאונות דרכים של מפורסמים ועוד.

המשרד מלווה בהצלחה וביעילות מאות לקוחות, כאשר כל לקוח מקבל את השירות האישי והמקצועי ביותר, כל תיק נבדק באופן יסודי, תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, זאת על מנת להבטיח תוצאה טובה, ללא פשרות.

 

רכב הפוך

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף ולחיצת יד
עורך דין
מה הוא ייפוי כוח מתמשך ולמה הוא כל כך משתלם?

ייפוי כוח מתמשך הוא מונח משפטי חדש יחסית, שנכנס לשימוש לפני כשלוש שנים. המונח נכנס לשימוש כתיקון לחוק הכשרות והאפוטרופסות, במטרה לאפשר לכל אדם לקבוע בעצמו, בעודו כשיר לכך, לקבוע

עורך דין
עורך דין
האם צריך עורך דין לוועד הבית?

בכל בניין מגורים משותף שמכיל יותר ממשפחה אחת, צריך להיות ועד בית. תפקידו של ועד הבית הם רבים ומגוונים, שכולם מתרכזים לניהול העניינים השוטפים של הבניין- החל מנקיונות, שיפוצים, קבלני

ביטול הסכם ממון בהסכמה ראשית
עורך דין
ביטול הסכם ממון בהסכמה – אפשרי

המטרה של הסכם מממון היא לחלק את הרכוש וכן את הנכסים בין בני הזוג במקרה שבו מחליטים על גירושין. לעיתים הפרידה והגירושין מתבצעים בצורה ראויה ומכבדת ולעיתים בני הזוג נגררים לויכוח