תאונות עבודה

כולנו רגילים לעבוד שעות נוספות ולמרות שהיינו מעדיפים לבלות את חיינו בחופשה אחת ארוכה, ברור לנו שהעבודה חשובה לנו. היא לא רק מאפשרת לנו לממן כל דבר שנעשה בחיים אלא היא גם משפיעה על הדימוי העצמי שלנו ואפילו על המעמד שלנו בחברה. עם זאת, כולנו גם יודעים לומר שלא אחת אנחנו עלולים להיות חשופים לתאונות עבודה ולסבול מכאבים שונים ונשאלת השאלה מה עושים במצב כזה. עוד לפני שנדבר על השאלה מה עושים, צריך להגדיר מה זו תאונת עבודה ולהבין שמדובר על תאונות שמתרחשות לא רק בעבודה עצמה. כלומר, גם תאונות שמתרחשות במסגרת שליחות מהעבודה עונות על ההגדרה הזאת וגם תאונות שמתרחשות בדרך אל העבודה או ממנה עונות לשם תאונות עבודה.

מסמר ונעל

מדוע אתם צריכים עורך דין מומחה?

לצערנו הרב, למרות שהדברים מוגדרים בחוק ולמרות שיש זכויות ברורות לאנשים שעברו תאונות עבודה, לא תמיד הבוסים והמנהלים השונים יעשו הכול כדי להגן על זכויות העובדים שנפגעו. לכן, אם גם אתם מתרשמים שאומנם עברתם תאונה אך המנהלים של המקום שבו אתם עובדים עושים הכול כדי להתנער מאחריות וכדי לא לשלם לכם, אתם צריכים עורך דין. עורך דין לענייני תאונות עבודה יידע לבדוק את המקרה שלכם, לקבוע ביחד איתכם האם יש עילה לתביעה או לא ובעיקר – הוא יוכל לנהל את תיק התביעה שלכם, בדיוק כמו במקרה של תביעת רשלנות רפואית. אין תחליף לניסיון של איש מקצוע כזה, כי אתם לא באמת יכולים להתמודד עם תביעה בגין תאונת עבודה לבדכם, אז למה אתם מחכים?

בחירת עורך הדין הנכון לטיפול בתיק שלכם

  • אנחנו רוצים להזכיר לכם שלמרות שיש אינספור עורכי דין שיכולים להיות זמינים עבורכם ולסייע לכם, לא מכל אחד מהם תרצו לקבל שירות. עורך דין לענייני תאונות עבודה חייב להיות אדם:
  • מנוסה
  • מוכר
  • רציני

ובעיקר, הוא חייב גם להיות זמין עבורכם. סביר להניח שבמהלך הליך משפטי ארוך כל כך יהיו לכם לא מעט שאלות שתרצו לקבל עליהן מענה כמה שיותר מהר. לכן חשוב לפנות רק אל עורך דין שיוכל להיות זמין עבורכם לא רק במסגרת הפגישות השונות במשרד שלו, אלא גם בין פגישה לפגישה. הליווי המשפטי של עורך הדין שלכם ישפיע בצורה מהותית ביותר על השאלה איך יסתיימו הדברים והאם באמת תקבלו את הפיצויים המגיעים לכם או לא. אתם לא היחידים שעברתם תאונת עבודה וכדאי לדעת שיש סיכוי טוב שאם אתם צודקים ואם נפגעתם – תקבלו לפחות פיצוי הולם.

מעוניינים לקרוא על עורך דין לפשיטת רגל – קראו כאן

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אין מקום לרשלנות רפואית
טיפים חשובים בחוק

רשלנות רפואית בעידן המודרני

כולנו רגילים לחשוב על הרופאים שלנו שהם אנשי מקצוע רציניים וטובים ולמען האמת, רובם אכן כאלה. עם זאת, אסור לנו לשכוח שגם הרופאים שלנו הם בסך הכול בני אדם וזה

סימן של כסף
על החוקים החשובים

דמי היתר: זכויות חכירה לבנייה נוספת במקרקעין

אתם חוכרים נכס ממנהל מקרקעי ישראל ורוצים להגדיל אותו? תוהים הם יש לכם זכויות לבניה נוספת? אם כך, כדאי שתדעו שבמסגרת כל העניינים הבירוקרטיים שאיתם עליכם להתמודד, תצטרכו לשלם גם