3 שלבים להגשת תביעת נזקי גוף

בחיי היומיום כולנו רגילים למצב שבו אנחנו יכולים לסמוך על הגוף שלנו בעיניים עצומות. אנחנו רגילים להניע אותו בצורה מסוימת ולחיות בתוכו, אך כולנו גם יודעים שתאונות הן חלק מהחיים וזה עלול לקרות לכולנו. נפגעתם? רוצים להגיש תביעת נזקי גוף ולא יודעים איך לעשות זאת? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו שלושה שלבים וטיפים שיקלו עליכם את העניין.

  מקבלים ייעוץ מעו"ד מקצועי

 

אחת מהתופעות שניתן לראות בתחום של הגשת תביעה לנזקי גוף בישראל, היא שאנשים מקבלים על דעתם עצמם את ההחלטה הזאת. חשוב להבין שזה מאוד לא מומלץ, כי בלי ייעוץ מקצועי של עו"ד אתם לא באמת יודעים איפה אתם עומדים. יכול להיות שתכננתם את הדברים בצורה מסודרת בראש שלכם, אך אם אתם לא מכירים את לשון החוק, המציאות עלולה להיות קצת שונה. לכן כבר בשלב הראשון חשוב לפנות לעו"ד וכמובן שהוא צריך להיות מקצוען אמתי בכל מה שקשור לתביעות של נזקי גוף.

 

הערכת סיכויי התביעה

 

בשלב הבא, כאשר אתם יושבים מול עורך הדין הנבחר שלכם ומספרים לו מה בדיוק קרה, אתם צריכים לקבל ממנו הערכה. בהתאם להערכה הזאת תוכלו להבין איפה אתם עומדים ומה הסיכוי שלכם באמת לצאת מנצחים. זה טוב ויפה שאתם חושבים שמגיע לכם פיצוי ושאתם רוצים לפעול כדי לקבל את מה שמגיע לכם, אך אם עוה"ד יתרשם שהסיכויים נמוכים, לא בטוח שהוא ימליץ לכם להמשיך עם העניין.

 

 אוספים את כל הנתונים

 

כמובן שבשלב הזה אתם צריכים כבר להתחיל לפעול בצורה פרקטית וזה אומר שיהיה עליכם לאסוף את כל הנתונים שמוכיחים מה קרה, באשמת מי ועד כמה הנזק שנגרם לכם חמור. מדובר על שלב משמעותי ביותר כי עליו תתבסס המשך התביעה. לכן, בכל שאלה או בקשה שיש לכם בנושא כדאי מאוד להתייעץ עם עוה"ד שלכם, מה גם שבדיוק בשביל זה הוא נמצא שם.

 

שימו לב לאיזה עו"ד אתם פונים

עוד דבר שכמובן שכדאי לשים לב אליו אם אתם חושבים להגיש תביעת נזקי גוף, זו השאלה באיזה עו"ד אתם פונים. כפי שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, לא חסרים עורכי דין שונים בישראל ולכן, אם אתם יכולים להשקיע בחיפוש ולבחור את איש המקצוע הכי טוב שיש, זה כדאי. משרד עו"ד רונן ברק ושות' זו בחירה טובה אם אתם רוצים להיות בטוחים שהתיק שלכם נמצא בידיים טובות, אז למה שלא תתקשרו עוד היום כדי לקבוע פגישה? כאן תמיד תקבלו מענה מקצועי וברמה גבוהה, כך שאפילו אם אתם נמצאים בשלב שבו אתם מתלבטים מה כדאי לכם לעשות – במשרד עורכי הדין הזה תדעו שתשמעו את האמת. חבל לדחות את הטיפול בדברים ורצוי מאוד להתחיל את התהליך עוד היום.

טופס חתום

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פטיש מעץ - אילוסטרציה לתביעה
תביעות
איך מגישים תביעת סיעוד?

ביטוח סיעודי מעניק לרוב האנשים את הביטחון בידיעה, שכאשר יגיעו לגיל זקנה, או כאשר יזדקקו ביום מן הימים לעזרה סיעודית, יוכלו לחיות בכבוד ולקבל את מה שהם צריכים, בלי ליפול

מילוי טפסים לביטוח חיים - אילוסטרציה
תביעות
איך מגישים תביעת ביטוח חיים ב3 שלבים פשוטים

אנחנו רוכשים ביטוחים שונים בציפייה לקבל את מלוא תגמולי הביטוח במקרים קטסטרופליים כמו מחלה, נכות או מוות. במקרה של תביעת ביטוח חיים מדובר בהליך מורכב, הן נפשית והן בירוקרטית, הדורש

שטרות ומטבעות
תביעות
חישוב פיצויי פיטורין

פיטורים הם הליך לא נעים שעלול לעורר בקרב העובדים המפוטרים קשיים ומורכבויות רבות ביניהם פגיעה בתחושת הביטחון, ביכולת המיידית לכלכל את עצמם וקושי למצוא מקור פרנסה חדש. מסיבה זאת קיימים