עברתם תאונת דרכים בדרך לעבודה? קבלו 5 טיפים למיקסום הפיצויים

עברתם תאונת דרכים בדרך לעבודה. ראשית מאחלים לכם בריאות, שנית האם עשיתם כל מה שאתם יכולים על מנת שהפיצויים שתקבלו יהיו בגבוהים ביותר? האם שוב אמרתם לעצמכם שהפניה לעורך דין היא יקרה ומיותרת, חישבו שוב, הנה 5 טיפים למיקסום הפיצויים.

 

1. דאגו לכל הניירת האפשרית

התהליך אותו תעברו מרגע שעברתם תאונת דרכים בין אם תרצו בכך ובין אם לאו זהו הליך בירוקרטי לכל דבר ועניין. זהו הליך שיצריך ממכם מסמכים ואישורים שונים אשר כל אחד מהם יש בו את היכולת לשפר את איכות התביעה שלכם ואת המהירות שבה תזכו לראות את הפיצוי הנכסף. לכן חשוב להקפיד לשמור כל מסמך אפשרי ובעיקר את שלושת הנושאים הבאים:

  • תיעוד רפואי, כולל הטיפול בשטח, פינוי לבית חולים והמשך הטיפול, כל מסמך הוא בעל חשיבות.
  • דו"ח משטרה במקרה והיה כזה. הדו"ח הזה יכול לעשות את ההבדל בין תביעה קטנה לתביעה משמעותית יותר.
  • החלפת פרטים. נכון זה נשמע נדוש, אך החשיבות של הכרת פרטי הרכבים והנהגים הנוספים המעורבים בתאונה הוא חשוב.

עברתם תאונת דרכים בדרך לעבודה_ קבלו 5 טיפים למיקסום הפיצויים

2. תעדו את אזור האירוע ככל האפשר

זירת התאונה היא בעלת חשיבות גדולה ליכולת שלכם למקסם את הפיצויים האפשריים שאתם מבקשים לקבל, יתרה על כך אם אתם בדרך לעבודה רצוי לקבל ייצוג בתאונות עבודה. לצורך כך רצוי שתצלמו את זירת האירוע מכמה נקודות. תעדו את הרכב שלכם שנפגע ובמידת האפשר גם את הרכבים הנוספים שהיו מעורבים בתאונה. בנוסף לכך אתרו עדים לאירוע וקחו את הפרטים שלהם על מנת להיעזר בהם בעתיד.

 

3. הכינו חוות דעת רפואית מקצועית

תאונת דרכים המתרחשת בדרך לעבודה היא אירוע המתקשר מייד לתאונת עבודה. בנקודה זאת יש צורך לעבור במוסדות הביטוח הלאומי ולהתייצב מול ועדות רפואיות שונות. בשל כך מומלץ ביותר להגיע עם חוות דעת מנומקת של רופא המומחה בתחום הפגיעה בכם אותה תציגו בוועדות השונות. יש חשיבות להתייעץ עם עורך דין שיוכל להפנות אתכם לאיש המקצוע המתאים עבור ייצוג בתאונות עבודה.

 

4. עדכנו את כלל הגורמים הרלוונטיים בהקדם

כאשר מתרחשת תאונת דרכים בדרך אל או מהעבודה יש חשיבות עצומה לעדכון כל גורמים בדרך. החשיבות היא כמובן לצורך הטיפול הראשוני המהיר, אך גם כדי להראות מאוחר יותר כיצד התרחשו הדברים, על מנת לשמור על מרבית הזכויות, יש לפנות אל המעביד, עובדי הוראה מחויבים לדווח מיידית למעסיק על מנת לשמור על זכויות עובדי הוראה נפגעי עבודה.

 

5. פנו לקבלת ייעוץ משפטי באמצעות עורך דין

בסופו של תהלך, או במרכזו ולעיתים אף בהתחלה אתם תמצאו את עצמכם ניצבים מול כמה מהגופים החזקים ביותר במשק הישראלי, אתם תאלצו להתמודד עם הביטוח הלאומי וועדות רפואיות, אתם תפנו אל בתי המשפט, חברות הביטוח ומוסדות דוגמת בתי חולים ומשטרה.

אל תשאירו לעצמכם את האפשרות להילחם לבד. הפנייה לייעוץ משפטי של עורך דין עבור ייצוג בתאונות עבודה הוא הכרח למי שמבקש למקסם את הפיצויים שלהם הוא זכאי. במקרה של תאונה בה מעורבים עובדי הוראה, החשיבות להקפיד על זכויות עובדי הוראה נפגעי עבודה היא גדולה, עורך דין מקצועי יעשה עבורכם את העבודה.

תאונת דרכים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מחשבון
עריכת דין
האם פטור ממס הכנסה הוא לכל החיים?

במהלך החיים אנו נתקלים לעיתים באתגרים פיזיים ונפשיים המקשים עלינו מאוד. למשל – תאונת דרכים, אבחון מחלה כרונית ופציעה בתאונת עבודה. בעת התמודדות עם אתגר קשה שכזה, יכולת ההתפרנסות שלנו

עריכת דין
הפרות נשק בצבא: מהי האכיפה המשפטית?

במדינת ישראל קיים חוק גיוס חובה. משמעות החוק היא שבגיל 18 כל צעיר וצעירה בישראל מחויבים להתגייס לצבא ההגנה לישראל. חלק מהשירות, עבור רבים מהצעירים הישראליים, כולל שימוש בנשק צבאי.

עורך דין לענייני ירושה
עריכת דין
מתי מומלץ לתכנן ירושה מול עורך דין?

בדיני הירושה במשפט הישראלי נקבע כי העיזבון של נפטר יחולק ליורשים ולכל אדם אשר מוזכר בצוואה בהתאם לכתוב בה ובהעדר צוואה הוא יחולק בין היורשים החוקיים. צוואה אינה חייבת להיכתב