5 דברים שאפשר לעשות עם דרכון פורטוגלי

ישנם הטבות רבות לאזרחות אירופאית. מלבד המחייה באירופה באופן חוקי, אזרחות אירופאית ופורטוגלית, טומנת בתוכה אופציות רבות עבור המון אזרחים הרוצים לנצל את הפוטנציאל הרווחי שלהם ולחוות עולם חדש. אז איזה זכויות ניתן לקבל עם אזרחות פורטוגלית?

 

לחיות ולעבוד במדינות האיחוד האירופי

אחד מהיתרונות המרכזיים כאשר יש לאדם בעל אזרחות פורטוגלית, הוא האפשרות לגור בכל אחת מהמדינות הרשומות באיחוד האירופי. האפשרות ניתנת למחזיקי דרכון אירופאי. כך בעצם מתאפשר לאותו אזרח לבחור היכן להקים בית ומשפחה והיכן ירצה להתגורר. כך גם ניתן לאותו אזרח לנהל עסקים שונים ללא כל הגבלה בכל אחת מהמדינות מהאיחוד.

כאשר אין הגבלה, דבר זה מגדיל משמעותית את אפשרויות התעסוקה שלו והזדמנויות כלכליות עבורו. למחזיקי דרכון אירופאי יש יתרון גם בתחום התעסוקה. בעלי האזרחות והדרכון הפורטוגלי יוכלו לעבוד למעשה בכל מדינה שיבחרו באיחוד האירופי, ובמדינות סביב העולם. את הדרכון ניתן לעשות לבד או באמצעות משרד עורך דין המתמחה בכך כמו ישראל מזרחי ושות'.

ישראלים רבים מחפשים לפתח קריירה בינלאומית עם הזדמנויות תעסוקה, אך לא תמיד ניתנת להם אפשרות זו בארץ. באירופה יש להם יותר אופציות והזדמנויות. חשוב לזכור, עבודה ללא דרכון אירופאי הינה עבירה על החוק. כל העובר על החוק, יכול למצוא עצמו מגורש ומקבל קנס כספי.

 

ביקורים סביב העולם

אם חלמתם תמיד על ביקור סביב העולם, כולל ארצות הברית, הדרכון והאזרחות הפורטוגלית עשויים להגשים לכם את החלום הזה. יתרון של דרכון אירופאי לא נוגע רק בעבודה באירופה, אלא גם ביקור בארצות הברית ללא צורך בוויזה. ארצות הברית פותחת את דלתה לאזרחים אירופאים ללא בעיות מיותרות.

 

לימודים אקדמאים מסובסדים ואופציה למלגה

יתרון בולט לבעלי דרכון אירופאי הוא לימודים גבוהים ולעיתים גם לימודים בסבסוד מלא. מדינות באיחוד האירופאי מאפשרות לימודים גבוהים, המציעים קורסים איכותיים ומתמקדים בעלי דרך אירופאי בחינם או בעלות מינימלית. בכל מה שקשור ללימודים גבוהים, אירופה היא כתובת לסטודנטים רבים. במקרה ומגיע סטודנט ישראלי, ורוצה ללמוד באירופה, ללא דרכון אירופאי, יידרש לשלם הון תעופות על הלימודים.

 

הטבות מס מכס ונדל״ן

אחד מהמאפיינים העיקרי לדרכון האירופאי הוא מאפיין כלכלי. אחד מההוכחות הגדולות לכך שאזרחים אירופאיים יכולים לרכוש נדל״ן באירופה. ולא רק לרכוש, אלא להנות מהטבות מס והטבות מכס השמורות רק עבור אזרחים ממדינות איחוד אירופי.

 

אישור עבודה בארצות הברית, אוסטרליה וארצות נוספות

לעיתים יש אנשים המתגוררים במדינות מסוימות שלא מאפשרות להם להתפרנס כפי שהיו רוצים, או יכולים. במידה ויש לכם אזרחות ישראלית בלבד, אופציה לעבודה למקום אחר כמעט ואינה עומדת על הפרק. לעומת זאת, אזרח אשר מחזיק בדרכון אירופאי כן יוכל לקבל אשרת עבודה ממדינות שונות כמו קנדה, ניו זילנד, ארצות הברית, אוסטרליה ועוד.

אופציה לעבוד המדינות הללו עשויה להגדיל את סיכויי האזרח מבחינת הכנסה ותעסוקה.

 

לסיכום

דרכון פורטוגלי עשוי לשנות את המציאות עבור המון אנשים. אזרחים רבים זוכים לראות עולם, לקבל הטבות על מכס ומס, להתפתח בתום הנדל״ן, לבקר סביב העולם וללמוד לימודים גבוהים בסבסוד מלא מטעם האיחוד האירופאי. דרכון.

X דברים שאפשר לעשות עם דרכון פורטוגלי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין
עורך דין
האם צריך עורך דין לוועד הבית?

בכל בניין מגורים משותף שמכיל יותר ממשפחה אחת, צריך להיות ועד בית. תפקידו של ועד הבית הם רבים ומגוונים, שכולם מתרכזים לניהול העניינים השוטפים של הבניין- החל מנקיונות, שיפוצים, קבלני

רופא עייף בודד
עורך דין
רשלנות רפואית באבחון גידול במוחו של פעוט

כיצד ניתן לאבחן גידול במוח בכלל וגידול במוחו של פעוט בפרט ככל שעולה החשד לגידול במוח על תסמינים וסימנים מוכרים ומחשידים, על הרופא לשלוח את המטופל לאבחון שיאשש או ישלול

הסדר חוב שלא במסגרת צו פתיחת הליכים

מהו הסדר חוב שלא במסגרת צו פתיחת הליכים? האם ניתן למחוק חובות שלא במסגרת הליך חדלות פירעון? במאמר זה נספק לכם את כל התשובות לגבי הסדר חוב.   מהו הסדר