5 דברים שאפשר לעשות עם דרכון פורטוגלי

ישנם הטבות רבות לאזרחות אירופאית. מלבד המחייה באירופה באופן חוקי, אזרחות אירופאית ופורטוגלית, טומנת בתוכה אופציות רבות עבור המון אזרחים הרוצים לנצל את הפוטנציאל הרווחי שלהם ולחוות עולם חדש. אז איזה זכויות ניתן לקבל עם אזרחות פורטוגלית?

 

לחיות ולעבוד במדינות האיחוד האירופי

אחד מהיתרונות המרכזיים כאשר יש לאדם בעל אזרחות פורטוגלית, הוא האפשרות לגור בכל אחת מהמדינות הרשומות באיחוד האירופי. האפשרות ניתנת למחזיקי דרכון אירופאי. כך בעצם מתאפשר לאותו אזרח לבחור היכן להקים בית ומשפחה והיכן ירצה להתגורר. כך גם ניתן לאותו אזרח לנהל עסקים שונים ללא כל הגבלה בכל אחת מהמדינות מהאיחוד.

כאשר אין הגבלה, דבר זה מגדיל משמעותית את אפשרויות התעסוקה שלו והזדמנויות כלכליות עבורו. למחזיקי דרכון אירופאי יש יתרון גם בתחום התעסוקה. בעלי האזרחות והדרכון הפורטוגלי יוכלו לעבוד למעשה בכל מדינה שיבחרו באיחוד האירופי, ובמדינות סביב העולם. את הדרכון ניתן לעשות לבד או באמצעות משרד עורך דין המתמחה בכך כמו ישראל מזרחי ושות'.

ישראלים רבים מחפשים לפתח קריירה בינלאומית עם הזדמנויות תעסוקה, אך לא תמיד ניתנת להם אפשרות זו בארץ. באירופה יש להם יותר אופציות והזדמנויות. חשוב לזכור, עבודה ללא דרכון אירופאי הינה עבירה על החוק. כל העובר על החוק, יכול למצוא עצמו מגורש ומקבל קנס כספי.

 

ביקורים סביב העולם

אם חלמתם תמיד על ביקור סביב העולם, כולל ארצות הברית, הדרכון והאזרחות הפורטוגלית עשויים להגשים לכם את החלום הזה. יתרון של דרכון אירופאי לא נוגע רק בעבודה באירופה, אלא גם ביקור בארצות הברית ללא צורך בוויזה. ארצות הברית פותחת את דלתה לאזרחים אירופאים ללא בעיות מיותרות.

 

לימודים אקדמאים מסובסדים ואופציה למלגה

יתרון בולט לבעלי דרכון אירופאי הוא לימודים גבוהים ולעיתים גם לימודים בסבסוד מלא. מדינות באיחוד האירופאי מאפשרות לימודים גבוהים, המציעים קורסים איכותיים ומתמקדים בעלי דרך אירופאי בחינם או בעלות מינימלית. בכל מה שקשור ללימודים גבוהים, אירופה היא כתובת לסטודנטים רבים. במקרה ומגיע סטודנט ישראלי, ורוצה ללמוד באירופה, ללא דרכון אירופאי, יידרש לשלם הון תעופות על הלימודים.

 

הטבות מס מכס ונדל״ן

אחד מהמאפיינים העיקרי לדרכון האירופאי הוא מאפיין כלכלי. אחד מההוכחות הגדולות לכך שאזרחים אירופאיים יכולים לרכוש נדל״ן באירופה. ולא רק לרכוש, אלא להנות מהטבות מס והטבות מכס השמורות רק עבור אזרחים ממדינות איחוד אירופי.

 

אישור עבודה בארצות הברית, אוסטרליה וארצות נוספות

לעיתים יש אנשים המתגוררים במדינות מסוימות שלא מאפשרות להם להתפרנס כפי שהיו רוצים, או יכולים. במידה ויש לכם אזרחות ישראלית בלבד, אופציה לעבודה למקום אחר כמעט ואינה עומדת על הפרק. לעומת זאת, אזרח אשר מחזיק בדרכון אירופאי כן יוכל לקבל אשרת עבודה ממדינות שונות כמו קנדה, ניו זילנד, ארצות הברית, אוסטרליה ועוד.

אופציה לעבוד המדינות הללו עשויה להגדיל את סיכויי האזרח מבחינת הכנסה ותעסוקה.

 

לסיכום

דרכון פורטוגלי עשוי לשנות את המציאות עבור המון אנשים. אזרחים רבים זוכים לראות עולם, לקבל הטבות על מכס ומס, להתפתח בתום הנדל״ן, לבקר סביב העולם וללמוד לימודים גבוהים בסבסוד מלא מטעם האיחוד האירופאי. דרכון.

X דברים שאפשר לעשות עם דרכון פורטוגלי

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מנגל
עורך דין
מותר ואסור על האש בבית

מנהג העל האש הוא אחד המנהגים האהובים ביותר על הישראלים בפרט ועל אנשים ברחבי העולם בכלל. העל האש הוא אירוע מגבש, כיף, טעים וחברתי, ולכן רבים אוהבים לערוך אותו גם

חוות דעת משפטית
עורך דין
מהי מטרתה האמיתית של חוות דעת משפטית

כולנו מחפשים אחר הדרכים המהירות והיעילות ביותר, שיעזרו לנו למקסם את סיכויי הצלחת התביעה ומיצוי מלוא הזכויות של התובע. בין הפתרונות הללו נמצאת חוות הדעת המשפטית, הנפוצה בתחומים ובסוגיות משפטיות

עורך דין
עורך דין
האם צריך עורך דין לוועד הבית?

בכל בניין מגורים משותף שמכיל יותר ממשפחה אחת, צריך להיות ועד בית. תפקידו של ועד הבית הם רבים ומגוונים, שכולם מתרכזים לניהול העניינים השוטפים של הבניין- החל מנקיונות, שיפוצים, קבלני

כלי רכב לאחר תאונה
עורך דין
תאונות דרכים של מפורסמים

אין ספק כי תאונות דרכים מהוות פגיעה הן בגוף והן בנפש, וכמובן כי גם ברכוש וברכב. כל תאונה באשר היא, דורשת בראש ובראשונה טיפול מקצועי וליווי על ידי עורך דין